11.02.2020

Браконьєрам закон не писаний

Браконьєрство зараз карається законами більшості країн світу. В Україні це Закони: «Про тваринний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про захист тварин від жорстокого поводження». Діють і правила мисливства, рибальства та інші законодавчі й нормативні акти.

 Кролевецькі лісівники приділяють  посилену увагу збереженню рослинного і тваринного світу. З цією метою вони регулярно проводять рейди лісовими масиваим. Днями, спільно з поліцією, було затримано браконьєра, що хазяйнував у лісі. На щастя він ще не встиг вполювати звіра. Було вилучено мисливську рушницю, що не була зареєстрована та притягнуто до адміністративної відповідальності порушника лісової тиші.

Тож не будьте байдужі до навколишнього середовища. Доба полювання на мамонтів заради виживання давно позаду, настав час цивілізованого та бережного ставлення до довкілля. Саме від нас залежить, на якій планеті ми будемо жити завтра. Гадаю, тільки якщо кожен відповідально ставитиметься до довкілля і не стоятиме осторонь беззаконня та порушення як моральних, так і законодавчих норм, тоді ми зможемо виховати цивілізоване суспільство.