03.10.2021

«Створюємо ліси разом».

Сьогодні, 1 жовтня, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна”, до відзначення початку осінньої акції «Створюємо ліси разом», у розсаднику Грузчанського лісництва було презентовано посадковий матеріал, який вже цієї осені буде висаджений на започаткування нових лісів на території громади.


Разом з лісівниками Державного підприємства «Кролевецьке лісомисливське господарство», помічником депутата обласної ради Олександра Слюсаря Світланою Краснопольською та за участі громадськості було дано старт на виконання еко-ініціативи.
Восени планується висадити понад 3 гектари нових лісів. Це тисячі одно- та двохрічних сіянців деревних та чагарникових поряд, які представлені нині у розсаднику лісництва – дуб звичайний, сосна звичайна, береза повисла тощо.
Можна твердо сказати, що вирощеного посадкового матеріалу повинно вистачити не тільки для підприємства, а й для всіх бажаючих прийняти участь у даній акції.
Долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс зможе кожен бажаючий. Для цього на сайті zelenakraina.gov.ua потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції “Створюємо ліси разом”. Під час висадки лісівники безкоштовно нададуть садивний матеріал і проведуть майстер-класи по садінню.
Якщо ж, хтось хоче долучитися до акції, але не може цього зробити з різних причин, то лісівники можуть висадити ліс замість бажаючого. Це можна зробити за три варіанти донату – 50 грн, 100 грн та 150 грн. Дані кошти будуть перераховані на рахунок благодійного фонду “Таблеточки” і підуть на допомогу онкохворим дітям. Держлісгоспи відслідковують дані щодо кількості замовлених дерев, їх висадять і після висадки, людина, яка надала благодійну допомогу, отримає інформацію, де ростуть її саджанці.