24.08.2021

У Кролевецькому лісомисливському господарстві придбали новий транспорт для лісової охорони

Кролевецьке лісомисливське господарство забезпечує працівників новою технікою та закуповує обладнання для гасіння лісових пожеж.
Так, днями, для потреб лісової охорони було закуплено 13 мотоциклів MINSK D4 125, три автомобілі KRASZ-U39ZB6 та три пожежні модулі ПЦ 0505 UAZ. Всю техніку придбали за власні кошти підприємства.
“Відтепер працівникам державної лісової охорони буде зручніше долати складні ділянки лісових масивів Кролевеччини, що значно спростить патрулювання, забезпечить оперативне реагування на скоєння лісопорушень, а також вчасного виявлення лісових пожеж”, – розповідає директор ДП “Кролевецьке ЛМГ” Олександр Посошенко.
Також, три автомобілі українського виробництва, до яких причепами йдуть придбані пожежні модулі, дозволять лісівникам стримувати великі пожежі, а невеликі загоряння гасити без залучення великої пожежної техніки. Вони будуть розподілені між лісництвами підприємства і стануть оперативним мобільним пунктом при виявленні пожеж.
“Коли ми проаналізували кількість пожеж за останні роки і взяли до уваги досвід наших колег з інших держлісгоспів, то зробили висновок, що основним недоліком у роботі лісової охорони підприємства є недосконале реагування, великі відстані переїзду пожежної техніки та її недостатність. Тож, відтепер ми забезпечили працівників лісової охорони зручним, легким та маневреним транспортом, який пристосований до бездоріжжя, а також закупили мобільні пожежні модулі, щоб покращити показники реагування на загоряння лісових масивів. Також, наші працівники постійно вдосконалюють свої навички у гасінні пожеж, проходять відповідну підготовку та беруть участь у навчаннях”, – зауважив Олександр Посошенко.
18 серпня представники пожежної охорони отримали ключі від новеньких мотоциклів та автомобілів. Відповідною технікою відтепер забезпечена лісова охорона усіх лісництв підприємства і вже готова вийти на патрулювання, щоб оберігати лісові масиви Кролевеччини.