19.08.2020

В Кролевецькому лісомисливському господарстві провели аудит

З гордістю хочеться розповісти про успішне проведення 2-го контрольного аудиту лісоуправління і внутрішнього ланцюжка поставок по системі FSC Державного підприємства «Кролевецьке лісомисливське господарство» на відповідність вимогам застосовних стандартів FSC.

Треба зазначити, що аудит був дуже насичений і включав в себе велику кількість питань, таких як: інспекція виробничих потужностей і місць зберігання продукції; інспекція обраних під час аудиту ділянок у лісі; перевірка виконання виставлених умов і вимог про усунення незначних невідповідностей; перевірка записів із закупівлі, продажу і виробництва, включаючи рахунки-фактури, документацію по відвантаженню продукції, коефіцієнти виходу продукції і річний звіт із закупівлі та продажу сертифікованої продукції; опитування керівництва і робітників; опитування громадськості; контроль за маркуванням продукції підприємства та багато іншого.

Лісова сертифікація за системою FSC – це оцінка відповідності ведення лісового господарства і лісокористування затвердженим Принципам Лісової Опікунської Ради (Forest Stewardship Council). Метою є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства.