21.04.2021

Збережу де стою, де живу…

Весна. Пробудження всього живого. Хочеться вдихнути повітря на повні груди і майнути ближче до природи, що з особливою добротою та безкінечною щедрістю зустрічає всіх нас.

Традиційно в третю суботу квітня в світі і в Україні відзначають День довкілля. Цього ж дня лісівники державного підприємства «Кролевецьке лісомисливське господарство» провели масштабну толоку біля гідрологічної пам’ятки природи «Дубовицька криниця».

Працювали сумлінно і завзято. Відремонтували курінь, перекривши на ньому накриття, обновили сміттєві баки і, звичайно, прибрали сміття. Якого ні багато ні мало вивезли цілий камаз.

Та на цьому не зупиняємось, а продовжуємо прибирання в наших насадженнях, 50-ти метрових зонах вздовж доріг, навколо міст, населених пунктів, в місцях масового відпочинку та інших елементів.

Сподіваємось на свідомість людей. Щоб кожен з нас розумів необхідність прибирати хоча б після себе. Шанобливе ставлення до природи – це прояв поваги і любові до своїх дітей і внуків, турбота про їхнє майбутнє.